Vkládání obrazových a jiných příloh

Základní informace pro všechny uživatele o působení na tomto fóru, které by neměly uniknout Vaší pozornosti.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Climber
Superadmin
Příspěvky: 89
Registrován: 27.01. 2014 13:07
Bydliště: Markrabství moravské
Kontaktovat uživatele:

Vkládání obrazových a jiných příloh

Příspěvek od Climber » 14.02. 2014 20:36

Pro dodržení určité estetické úrovně na fóru je jeho administrací věnována maximální pozornost grafické stránce jednotlivých příspěvků. Proto Vás, kteří se rozhodnete vkládat do svých příspěvků obrazové a jiné přílohy, přečtěte si, prosím, následující informace.
Tento systém umožňuje tři způsoby vkládání příloh:
1. tzv. klasicky - to znamená, že přílohy se ukládají za textovou část pod sebe a je nutné dbát na to, že první se vždy zobrazuje posledně vložený obrázek :!: S tím je nutné počítat, pokud trváte na chronologii v zobrazování (např. od velkého celku, přes celek, polocelek, detail, větší detail atd.) Poznámka: vývojáři systému údajně pracují na verzi, která bude umožňovat řazení náhledů i vedle sebe do řádků, což vypadá nejen lépe, ale umožňuje maximální využití místa v celém příspěvku.
2. přímo do příspěvku - po "nahrátí" přílohy do databáze, lze vybrat místo v textu kurzorem a stisknout tlačítko "Umístit do příspěvku". V náhledu si pak můžete ještě před odesláním celého příspěvku zkontrolovat umístění obrázku v textu.
3. kombinovaný - umožňuje vybrat některé obrázky a vložit je přímo do textu a některé ponechat na konci textu jako klasické přílohy.

Obrazové přílohy můžete vkládat do databáze v maximální velikosti 1280x960px, což pro většinu uživatelů představuje pohodlný komfort při jejich zobrazování a prohlížení (nemusí používat POSUVNÍK :lol: ). Zároveň se tím šetří místo na serveru. Každý z autorů může pak do poznámky v příspěvku uvést, že na vyžádání lze poslat snímky v maximálním rozlišení. ;)

Textové přílohy ke stažení, v podobě dokumentů v různých povolených formátech, doporučujeme vkládat do příspěvku na samý konec textu :!: Ve výsledku se zobrazí nad čarou s případným Vaším podpisem. ;)

Prosíme, dodržujte tato pravidla!
Děkujeme.

Administrace fóra

Zamčeno

Zpět na „Vítejte a začněte nejprve zde!“